Facebook Pixel

СБУ викрила одеських посадовців на масштабних махінаціях із нерухомістю

Одеські посадовці надавали держмайно в оренду, а прибуток ділили між собою. Фото: ssu.gov.ua

Одеські посадовці надавали держмайно в оренду, а прибуток ділили між собою. Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України викрила посадовців Одеської філії держпідприємства з обслуговування автотранспортних засобів, що входить до сфери управління Міністерства інфраструктури, на масштабних махінаціях із нерухомістю. Будівельно-технічна експертиза засвідчила, що внаслідок протиправних дій державі було завдано збитків на понад 10 млн грн. Про це повідомляється на сайті відомства.

За даними слідства, посадовці, зловживаючи службовим становищем, передали місцевим підприємцям понад 1 тис. квадратних метрів офісних і складських приміщень. Фактично підприємці впродовж двох років використовували ці площі, але плата за оренду йшла не в дохід держави, а безпосередньо посадовцям цього держпідприємства.

Наразі колишньому виконувачу обов’язків директора філії повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Триває слідство в кримінальному провадженні за ч. 5 ст. 191 (розтрата майна чи заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 364 (зловживання повноваженнями службовою особою) Кримінального кодексу України для встановлення всіх причетних осіб.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини