Facebook Pixel

Підготовка до контрнаступу йде за планом – Буданов

Підготовка до контрнаступу Збройних сил України «йде за планом», але про самі плани суспільство дізнається під час їхньої реалізації. Так очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов відповів в інтерв’ю NV на питання про контрнаступ.

Quote«Не слухайте весь той шлак, який зараз несеться інтернетом. Одні кажуть, зараз почнеться, інші – ні, вони вже його скасували. Не розуміють ситуацію ні перші, ні другі. Прийде час, і ви все побачите», – підкреслив він.

Голова ГУР підтвердив свій минулорічний прогноз: ЗСУ зайдуть у Крим навесні 2023 року:

Quote«У мене ще є час, не поспішайте. У нас усе йде за графіком. Давайте подивимося, як розвиватимуться події найближчим часом», — сказав Буданов, зауваживши, що інших прогнозів щодо звільнення Криму в нього немає.

Буданов зазначив, що росія відмовилася від наступальних планів і перейшла до стратегічної оборонної операції:

Quote«31 березня 2023 року провалилася чергова спроба російського наступу, так званого зимово-весняного. Вони мали вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей. Це навіть уже не п’ята спроба, що провалилася. Наступального потенціалу для проведення стратегічної наступальної операції в росії станом на зараз немає. І найближчим часом не буде», – підкреслив Кирило Буданов.

Єдина мета росії зараз – утримати окуповані території України та зірвати наступ ЗСУ.

Нагадаємо: наприкінці лютого Буданов прогнозував, що наступні три місяці будуть активними й такими, що визначать подальший перебіг подій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉