Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Перший водій отримав штраф через хвилину після початку роботи дорожніх камер

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Система фотовідеофіксації зафіксувала 1 червня о 00:01 першого порушника швидкісного режиму. Ним став автомобіль Audi Q7, який їхав зі швидкістю 75 км/год за дозволеної швидкості до 70 км/год. Система почала працювати з 1 червня. Камера була розташована в місці концентрації ДТП з тяжкими наслідками за адресою: Чоколівський бульвар, 24.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Власниці авто за адресою реєстрації надійде лист з повідомленням про правопорушення з QR-кодом, за яким можна подивитися відеофайл з часом та місцем події.

У разі оплати штрафу протягом 10 днів з моменту отримання повідомлення сума складе 127,5 грн. Якщо ж штраф буде сплачено після цього строку, його розмір зросле до 255 грн.

Водночас громадянин може оскаржити постанову про порушення правил дорожнього руху (ПДР), якщо він з нею не погоджується.

photo-2020-06-01-10-20-31.jpg

На перших етапах роботи камери фіксуватимуть лише перевищення швидкості руху. У Київській області встановлено 25 комплексів автоматичної фіксації, ще 20 працюють у столиці. Їх розміщено на вулицях, де фіксувалася концентрація ДТП.

У планах уряду встановити ще 220 камер по всій країні.

Контекст. У лютому Київрада ухвалила рішення про запровадження в столиці автоматичної системи фіксації порушень ПДР коштом приватних компаній.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини