Перші стейки на 3D-принтері. Подавати страву в ресторанах почнуть уже цього року

Стейк на 3D-друку. Фото: redefinemeat.com

Стейк на 3D-друку. Фото: redefinemeat.com

Учасники стартапу Redefine Meat отримали перший стейк з допомогою 3D-друку і підбирають ресторани для тестування страви вже цього року, а потім масштабують технологію одразу в кількох країнах.

Зростання популярності альтернатив м'ясу призвело до того, що на ринку вже є яловичина і свинина на рослинній основі. Redefine Meat хоче поповнити список синтетичного м'яса також і стейком на рослинній основі, повідомляє Businessinsider.

Компанія змогла успішно відтворити смак, запах і текстуру яловичого фаршу з використанням рослинних інгредієнтів. Отриманий продукт складається з усіх рослинних і веганських інгредієнтів, включно із соєвими та гороховими білками, кокосовим жиром і соняшниковою олією.

Telegram Logo

Redefine Meat почне тестувати свою продукцію у ресторанах п'яти країн. Після успішних випробувань технології 3D-друку м'яса передадуть рестораторам інших країн, щоб стейки можна було виготовити на місцях.

«Ми імітуємо структуру м'яса і тканин з допомогою 3D-принтера. Цю технологію можна відтворювати у будь-яких умовах, тому ми можемо масштабуватися», — зазначив генеральний директор компанії Ешчар Бен-Шитріт.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Redefine Meat засновано 2018 року. У 2019 році стартап зібрав $6 млн інвестицій.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини