Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Payoneer оголосила про повний вихід з рф: рахунки росіян заблокують рівно за місяць

Payoneer виходить з росії. Фото: minfin.com.ua

Payoneer виходить з росії. Фото: minfin.com.ua

Міжнародна платіжна система Payoneer оголосила про свій вихід з росії. Всі, хто користувався системою на росії зможуть вивести свої кошти до 16 грудня. Про це компанія сповістила у своєму листі, який розіслала російським клієнтам.

Після повномасштабного вторгнення рф в Україну у лютому Payoneer призупинила свою діяльність в росії. Також була введена заборона на реєстрацію нових акаунтів в системі. Проте ці обмеження російські громадяни вміло обходили, для цього вони користувалися VPN.

Через це в Payoneer ввели операційні обмеження, тож з 16 грудня обслуговувати росіян система не буде. Більше того, вже з 8 грудня на їхні рахунки не надходитимуть кошти. Всі, хто надсилатиме гроші на рахунки громадян рф в Payoneer, отримають їх назад.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В Payoneer рекомендуються всім російським клієнтам зв'язатися з компаніями, які надсилають їм кошти на аккаунт Payoneer й попередити про обмеження.

Payoneer йде з рф

Payoneer йде з рф

Контекст. Після повномасштабного вторгнення росії в україну 24 лютого 2022 року більшість міжнародних компаній вирішили призупинити свою діяльність в рф, однак повністю з російського ринку не виходили.

Проте російсько-українська війна триває й досі і все менше компаній хочуть мати справу з росією, яку вже потроху визнають країною-терористом. Останнім часом про повний вихід з росії заявила ціла низка компанія, серед яких техногіганти, автокомпанії та багато інших. Світовий бізнес продає все своє обладнання та заводи на росії й більше не хочуть мати з цією країною ніяких справ.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини