Facebook Pixel

Паводок на Закарпатті підтопив третину громад області

Паводок на Закарпатті: підтоплено третину області. Фото: facebook.com/DsnsZakarpattya

Паводок на Закарпатті: підтоплено третину області. Фото: facebook.com/DsnsZakarpattya

Через сильні дощі та підняття ґрунтових вод на Закарпатті підтопило 39 населених пунктів у п’яти районах області. Безвісти зник 15-річний підліток, якого ввечері 5 січня змило водою на Рахівщині. Синоптики пов'язують паводок з глобальним потеплінням та називають його м'яким і некритичним. Про це повідомили на брифінгу Закарпатської обласної державної адміністрації.

На брифінгу також повідомили, що наслідків стихії зазнали 39 населених пунктів у 22 громадах Закарпаття у п’яти районах області. Зокрема, паводок підтопив 324 дворогосподарства, 11 житлових будинків, два заклади культури, адмінбудівлю, заклад освіти, заклад охорони здоров'я, три трансформаторні станції та дві дороги державного значення.

Головний синоптик області Василь Манівчук повідомив, що даний паводок не був критичним. Причиною паводку стало те, що в гірській частині області спостерігалося значне накопичення снігу — йдеться про 700 мільйонів тонн. Різке потепління та опади у вигляді дощу призвели до паводку. Наразі у горах іще лишається велика кількість снігу, це несе певні ризики в подальшому часі для Закарпаття. Утім зараз ситуація стабілізувалася — опади в області припинилися, вони подекуди перейдуть в мокрий сніг та сніг. Зараз паводкова хвиля проходить в низинних регіонах Закарпаття.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Вживаються заходи з недопущення припинення газопостачання у с. Кричово Тячівського району, де існує загроза підмиву опор повітряного газопроводу, який проходить через р. Теребля. Також рятувальники, спільно з поліцією та лісівниками проводять пошуки зниклого юнака.

Додатково. Наразі спостерігається ускладнений рух ділянках доріг Закарпаття. Ідеться про відрізок автошляху неподалік Великої Копані, що на Берегівщині, та у межах села Рокосово Хустського району.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини