Facebook Pixel

Потепління принесло повені в Україну: рятувальники назвали регіони в зоні ризику

В Україні 3-5 березня продовжиться підвищення рівнів води на річках басейнів Західного Бугу та Прип’яті до 0,7 метра, що загрожує затопленням заплав. Йдеться, зокрема, про Львівську, Волинську, Рівненську та Житомирську області. Синоптики оголосили «жовтий» рівень небезпеки.

Про це повідомили у пресслужбі Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Там також додали, що можливе підтоплення господарських споруд та затоплення сільгоспугiдь у прирiчкових населених пунктах Старовижiвського, Ратнiвського, Маневицького районiв Волинської областi, Рокитнiвського району Рiвненської областi, Ємiльчинського району Житомирської областi та м.Червоноград (р.Солокія, притока Західного Бугу у Львівській обл.).

Quote«На річці Рата біля с. Межиріччя (притока Західного Бугу у Львівській обл.) можливе перевищення відміток часткового затоплення окремих господарських об'єктів, будинків в селах Селець, Межиріччя (рівень небезпеки «помаранчевий»)», — додали у відомстві.

Контекст. Кабінет міністрів ухвалив рішення виділити 672 млн грн із резервного фонду для подолання наслідків повені в Західній Україні, які відбулися влітку 2020 року.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини