Facebook Pixel

Підсанкційний Павло Фукс вийшов із російського громадянства

Бізнесмен Павло Фукс, проти якого РНБО 18 червня ввело персональні санкції, заявив, що пройшов усі процедури щодо виходу з громадянства Російської Федерації.

«Вчора мої адвокати отримали виписки міграційної та податкової служб РФ, які підтверджують, що, дотримуючись усіх процедур, я вийшов із громадянства РФ. У Російській Федерації бізнес не веду, податки не сплачую. На скриншотах нижче — інформація про недійсні, тобто анульовані паспорти. Такий паспорт може бути зданим і утилізованим або не зданим... і бути в розшуку — обидва варіанти, як показано на скриншоті, означають, що документ недійсний», — написав він у своєму Тelegram.

Перевірка за базою МВС РФ також видає інформацію про недійсність паспортів.

За його словами, процедура виходу з російського громадянства є «непростою і тривалою».

«З-поміж іншого, щоб вийти з громадянства РФ, заяву про це я подав у 2017-му, саме тоді мені треба було пройти процедуру «заміни паспорта у зв'язку з досягненням 45-річного віку». У 2017-му в консульському відділі посольства РФ в Україні паспорт одразу здав», — підкреслив Фукс.

За даними РНБО, Фукс причетний до незаконного отримання ліцензій на видобуток корисних копалин в Україні. За словами глави РНБО Данілова, санкції щодо Фукса застосовано через діяльність компанії «Голден Деррік». Він пояснив, що йдеться про 19 ліцензій на видобуток вуглеводнів, які РНБО вирішила анулювати 19 березня цього року. Данілов пояснив, що ці 19 компаній було зареєстровано 6 грудня 2018 року однією людиною — Віталієм Лупето за однією адресою в Олександрії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉