Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У «ДНР» і Маріуполі зник бензин: окупанти скаржаться

Паливна криза на окупованій частині Донеччини — що відомо. Фото з соцмереж

Паливна криза на окупованій частині Донеччини — що відомо. Фото з соцмереж

На підконтрольній росії території Донецької області спостерігається дефіцит бензину. Окупанти скаржаться, що на тих автозаправних станціях, де пальне ще є, його продають за талонами, пишуть місцеві телеграм-канали.

«На автозаправках ДНР зник бензин. Уже кілька днів водії в тривожному очікуванні. На стелах АЗС біля марок бензину нульові показники, є тільки газ, що подорожчав до 28 — 29 рублів», — йдеться в повідомленні телеграм-каналу «Типовий Донецьк».

Про паливну кризу інформує й радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«У Маріуполі вже третій день цікава паливна криза. Максимально — по 20 літрів бензину в одні руки. Через черги. Окрім того, сама вартість палива почала зростати. Місцеві жаліються на «спекулянтів», а насправді нічого дивного. Просто російське керівництво. Далі буде цікавіше», — зазначив він.

Контекст. Тим часом Україна в серпні імпортувала понад 709 тис. тонн пального. У Мінекономіки прогнозують, що нашій державі у вересні — грудні необхідно буде загалом 500 — 550 тис. тонн пального. Відтак імпортовані обсяги дадуть змогу з лишком перекрити потреби українських Сил оборони, аграріїв, громадського транспорту, а також комунальників і екстрених служб.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини