Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 13 червня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 13.06.22. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 13.06.22. Фото: Генштаб ЗСУ

13 червня 2022 року розпочалася 110 доба повномасштабної війни росії проти України. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський, Поліський і Сіверський напрямки

Противник активних дій не проводив. На Сіверському напрямку ворожі сили з використанням мінометів і артилерії здійснили обстріл позицій української армії поблизу Хрінівки Чернігівської області.

Харківський напрямок

Російські окупанти основні зусилля концентрують на обороні раніше захоплених позицій і блокуванні просування нашого війська до кордону України. Загарбник здійснив спробу штурму в напрямку Тернова – Ізбицьке, частково успішно – закріпився в північній частині. Окрім того, противник дистанційно замінував потенційні шляхи висування підрозділів ЗСУ в районі населеного пункту Петрівка у 20 км на схід від Старого Салтова.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Слов’янський напрямок

Ворог сконцентрувався на штурмі населених пунктів Долина та Богородичне, проте успіху не мав. Зумів замінити частину пошкодженої броньованої та автомобільної техніки в кількості ста одиниць.

Донецький напрямок

Основні зусилля агресор спрямував на наступальні дії задля оточення підрозділів ЗСУ в районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Окрім того, активно намагається заблокувати постачання з Бахмута. Російські окупанти здійснюють заходи з поповнення втраченої військової техніки – у напрямку населених пунктів Кремінна та Старобільськ вони перемістили понад 80 одиниць озброєння та техніки.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Лиманський напрямок

Активних дій ворог не проводив. Обстрілював українські підрозділи в районі населених пунктів Маяки, що в 10 км на північ від Слов’янська, та Серебрянка, що в 5 км на північний схід від Сіверська.

Сєвєродонецький напрямок

Із застосування артилерії російські окупанти продовжили штурм Сєвєродонецька, частково мали успіх. Загарбник відтіснив ЗСУ із центральної частини міста. Бойові дії тривають.

Бахмутський напрямок

Підрозділи ЗСУ відбили штурмові дії в напрямку Вікторівка – Врубівка та Комишуваха – Врубівка. Противник знову розпочав наступальні дії в районі населеного пункту Золоте. Для поліпшення тактичного положення та заволодіння панівними висотами здійснював штурмові дії в напрямку Доломітне – Кодема, Доломітне – Новолуганське, однак успіху не мав.

Курахівський напрямок

Ворожі сили завдали авіаудару зі штурмовиків по українських підрозділах у районі Красногорівки в 15 км на схід від Курахового.

Авдіївський, Новопавлівський і Запорізький напрямки

Російські окупанти здійснювали вогневий вплив уздовж лінії зіткнення задля подальшого перекидання резервів на інші напрямки.

Південнобузький напрямок

Противник веде позиційну оборону та концентрує зусилля на утриманні територій, які було захоплено до цього. Російські окупанти проводили інженерне облаштування позицій у районі населених пунктів Шилова Балка та Придніпровське.

Акваторія Чорного моря

Загарбник і далі блокує цивільне судноплавство в регіоні. У Чорному морі в готовності до застосування ракетного озброєння перебувають шість носіїв крилатих ракет морського базування типу «Калібр».

Коментарі

Всі новини