Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12:00 21 березня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну 21.03.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Оперативна інформація про російсько-українську війну 21.03.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Триває двадцять шоста доба російсько-української війни 2022 року. Ворог відчуває великий некомплект людських ресурсів, тому переміщує до кордонів України резерви із Центрального та Далекосхідного військових округів.

Також проводить приховану мобілізацію й шукає підтримки у своїх нечисленних союзників, повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

«Окупанти продовжують практику залучення до безпосередніх бойових дій особового складу військових частин і підрозділів забезпечення, що є свідченням критичного стану ситуації в армії російських загарбників», — йдеться в повідомленні.

Волинський, Поліський і Сіверський напрямки

Противник намагається організувати інженерне облаштування для ведення позиційної оборони, відновити логістичне забезпечення своїх підрозділів.

Ворог і далі систематично знищує інфраструктуру в захоплених містах. Наносяться ракетно-бомбові удари, тривають пограбування, викрадення та взяття в заручники цивільного населення.

На окремих напрямках супротивник зосереджує сили й намагається відновити наступальні дії.

У напрямку Чернігова ворог наступальних дій не проводив. Проте й далі обстрілював позиції підрозділів ЗСУ та густонаселені райони міста.

Загарбники здійснили спробу наступу на Бровари, але зазнали значних втрат, і ворога було зупинено. Російсько-фашистські війська роблять спроби відновити боєздатність військ і провести інженерне облаштування зайнятих рубежів.

Слобожанський напрямок

Активних наступальних дій ворог у цьому напрямку не веде. Триває блокування Сум. Наявними силами намагається блокувати Харків, завдає вогневого впливу по оборонних рубежах і цивільній інфраструктурі Харкова та Чугуєва.

Водночас окупанти докладають значних зусиль щодо встановлення контролю над містом Ізюмом. У районі міста проводиться розосередження військ. Противник намагається посилити угруповання, облаштовує смугу опорних пунктів.

Донецький напрямок

Ворог веде штурмові дії та проводить вогневі нальоти по всій лінії зіткнення. Намагався прорвати оборону позицій наших військ у районі Авдіївки, проте успіху не мав, зазнав втрат і відступив.

Південнобузький напрямок

Противник намагається утримати раніше зайняті рубежі, здійснює заходи для відновлення боєздатності, поповнення запасів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини