Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російські окупанти проводять масову мобілізацію студентів із Луганської та Донецької областей

Окупанти масово мобілізують населення Луганської області. Фото: facebook/DefenceIntelligenceofUkraine

Окупанти масово мобілізують населення Луганської області. Фото: facebook/DefenceIntelligenceofUkraine

Російсько-фашистські загарбники проводять масову мобілізацію на територіях Донецької та Луганської областей.

Зокрема, окупанти підвищують вік «мобілізованих» в ОРДЛО до 65 років, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Ворог продовжує «мобілізацію» на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, чергова хвиля проходить на території Донецької області. Для збільшення кількості потенційних «призовників» окупанти збільшують віковий ценз «військовозобов'язаних» із 55 до 65 років», — йдеться в повідомленні ГУР МО України.

Російська окупаційна адміністрація оголосила по місцевому телебаченню про мобілізацію місцевого населення Луганської області. До лав окупаційної армії активно залучають студентів.

«Усіх учнів Луганського залізничного технікуму офіційно викликають до навчального закладу для проведення реєстрації. Тим, кому вже виповнилося 18 років, особисто телефонує директор училища», — зазначають у ГУР МО України.

Аналогічна ситуація в Луганському медичному університеті. У закладі оголошено про обов'язкове прибуття та реєстрацію студентів старших курсів.

Дані розвідки свідчать, що мобілізовані в такий спосіб до складу 1-го армійського корпусу окупаційних військ відрізняються вкрай низьким морально-психологічним станом. Їх забезпечують застарілим спорядженням — зокрема, екіпірування новобранців зразка 1974 року, а захисні шоломи — 1971 року випуску.

З-поміж особового складу 1-го армійського корпусу окупаційних військ поширюються чутки й панічні настрої. Вони підтверджуються великими втратами й постійним прибуттям тяжкопоранених і вантажів із тілами вбитих.

Наприклад, до Луганського м'ясокомбінату привезли шістнадцять тіл мобілізованих у такий спосіб місцевих жителів. Одне із тіл належить синові директора 33-ї середньої школи Луганська. Рідним не повідомляють жодної інформації про місце та обставини загибелі їхніх родичів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини