Facebook Pixel
IT

Apple оновила операційну систему для iPad та iPhone: що виправили

Оновлення операційної системи для iPad та iPhone: що виправили. Фото: Laurenz Heymann / Unsplash

Оновлення операційної системи для iPad та iPhone: що виправили. Фото: Laurenz Heymann / Unsplash

Apple оновила операційні системи для iPadOS (15.2.1) та iPhone (iOS 15.2.1). Мета оновлення — виправлення помилок у попередніх випущених оновленнях. Про це повідомляється на сайті підтримки Apple.

Зокрема, раніше програма «Повідомлення» могла не завантажувати фото, надіслані через iCloud. Також програми для CarPlay сторонніх виробників могли не реагувати на введення даних.

Крім цього, компанія виправила вразливість HomeKit (програмний фреймворк, що дає змогу користувачам налаштовувати, контролювати розумні побутові прилади та спілкуватися з ними за допомогою пристроїв Apple). Помилка полягала в можливості змінити ім’я пристрою HomeKit на назву з понад 500 тис. символів. Спроба завантажити такий великий рядок символів призводила до того, що пристрій переходив у стан постійного перезавантаження.

Telegram Logo

Як йдеться в повідомленні, оновлення доступне для iPhone 6s і новіших версій, iPad Pro (всіх моделей), iPad Air 2 та новіших версій, iPad 5-го покоління та новіших версій, iPad mini 4 та новіших версій і iPod touch 7-го покоління. Нові оновлення вже можна завантажити через налаштування пристроїв Apple.

Коментарі

Всі новини