Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Apple зареєструвала патент на повністю скляні iPhone, Mac Pro та Apple Watch

Apple винайшла повністю скляні гаджети. Фото: Flickr

Apple винайшла повністю скляні гаджети. Фото: Flickr

Американський техногігант Apple запатентував низку повністю скляних гаджетів — iPhone, Apple Watch та Mac Pro. Відповідний документ компанії видало Бюро патентів і товарних знаків США (USPTO), пише MacRumors.

Патент під назвою «Електронний пристрій зі скляним корпусом» детально описує, як виглядатимуть і функціонуватимуть нові незвичні гаджети. У документі компанія пояснює, як скло можна вигнути, скласти або звузити, щоб створити цільноскляний iPhone з простором для компонентів всередині. У патенті Apple також розкриває, у який спосіб можна буде отримати доступ до внутрішніх деталей, наприклад, для проведення ремонтних робіт.

Фото: MacRumors

Фото: MacRumors

Ба більше, на зображеннях, що додаються до патенту, компанія демонструє, як адаптуватимуться елементи інтерфейсу користувача та програмне забезпечення відповідно до того, як власник тримає гаджет у руках.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Фото: MacRumors

Фото: MacRumors

Видання наголошує, що це лише патент і його отримання не свідчить про те, що компанія найближчим часом випустить ці гаджети. Однак додає, що якщо Apple продовжить роботу над цим проєктом, то не виключено, що колись у майбутньому на ринку з’являться повністю скляні айфони чи Apple Watch.

Контекст. Раніше цього місяця Apple оголосила про старт продажів запчастин до своїх продуктів, щоб користувачі могли самотужки їх лагодити.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини