В Офісі президента відреагували на інформацію про зустріч із братами Суркісами

Зеленський не зустрічався з братами Суркісами. Фото: «112 Україна»

Зеленський не зустрічався з братами Суркісами. Фото: «112 Україна»

В Офісі президента спростовують інформацію про те, що Володимир Зеленський зустрічався з братами Григорієм та Ігорем Суркісами. Про це повідомила прессекретарка президента Юлія Мендель.

«Інформація не відповідає дійсності. Президент не міг того дня побачитися з братами Суркісами», — заявила вона. За словами прессекретарки, Зеленський не зустрічався з ними цього тижня і раніше.

Про те, що зустріч Зеленського з Григорієм та Ігорем Суркісами напередодні засідання Печерського суду мала місце, The Page раніше повідомило джерело в Офісі президента. 3 вересня джерело підтвердило цю інформацію, додавши, що на зустрічі також був присутній експрезидент України Леонід Кравчук.

Telegram Logo

Контекст. Печерський районний суд Києва задовольнив позов офшорних компаній братів Суркісів до державного Приватбанку щодо обслуговування депозитів, конвертованих у капітал банку під час націоналізації, заборгованість за якими позивачі оцінюють у $350 млн. Суркісам держава повинна заплатити $250 млн боргу та $100 млн відсотків.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини