Керівництво ОПЗ спростувало інформацію про зупинку виробництва

В.о. голови правління підприємства Микола Синиця заявив, що Одеський припортовий завод (ОПЗ) працює в штатному режимі, продукція відвантажується на міжнародні ринки, а співробітники отримують повні зарплати.

«Поки колишнє керівництво, дотримуючись карантину, коментує поточне положення справ далеко від заводу і його проблем, наша команда, не дивлячись на кризу, кожен день відновлює потенціал ОПЗ», — сказав Синиця.

Раніше перший заступник директора ОПЗ Микола Щуріков у себе в facebook заявив, що ОПЗ стрімко рухається в бік припинення виробництва через зрив поставок хімічних реагентів для виробництва карбаміду.

Telegram Logo

«Нове керівництво на чолі з Синицею та Ігнатовським (заступник голови ФДМ Сергій Ігнатовський — ред.) зірвало поставки хімічних реагентів для водооборотних циклів виробництва карбаміду. На сьогоднішній день це загрожує виведенням з ладу обладнання на десятки мільйонів гривень», — повідомляє Щуріков.

За його словами, під загрозою зрив поставок КФС, що при високій літній температурі призведе до деформації (злежуваності) готової продукції.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Зірвано поставки труб для ремонту колекторів на БХО, сьогодні завод працює на одному аварійному колекторі і вихід його з ладу призведе до серйозних екологічних наслідків», — додав Щуріков.

Контекст. 19 березня наглядова рада ПАТ «Одеський припортовий завод» під головуванням Сергія Ігнатівського прийняла рішення про припинення повноважень членів правління. Зокрема, припинено повноваження Назаренко, Щурикова, Сербіної і Вакеряка.

В поточному моменті ОПЗ працює на сировині «АгроГазТрейдинг» за давальницькою схемою.

На початку березня наглядова рада ОПЗ скасувала конкурс на давальця. Його виграла компанія Ігоря Коломойського, Віталія Хомутинника і Павла Фукса «Укрнафтобуріння». Постачальником залишився «АгроГазТрейдинг», хоча компанія Коломойського пропонувала ціну на $30 млн більше.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини