Керівництво ОПЗ спростувало інформацію про зупинку виробництва

В.о. голови правління підприємства Микола Синиця заявив, що Одеський припортовий завод (ОПЗ) працює в штатному режимі, продукція відвантажується на міжнародні ринки, а співробітники отримують повні зарплати.

«Поки колишнє керівництво, дотримуючись карантину, коментує поточне положення справ далеко від заводу і його проблем, наша команда, не дивлячись на кризу, кожен день відновлює потенціал ОПЗ», — сказав Синиця.

Раніше перший заступник директора ОПЗ Микола Щуріков у себе в facebook заявив, що ОПЗ стрімко рухається в бік припинення виробництва через зрив поставок хімічних реагентів для виробництва карбаміду.

«Нове керівництво на чолі з Синицею та Ігнатовським (заступник голови ФДМ Сергій Ігнатовський — ред.) зірвало поставки хімічних реагентів для водооборотних циклів виробництва карбаміду. На сьогоднішній день це загрожує виведенням з ладу обладнання на десятки мільйонів гривень», — повідомляє Щуріков.

За його словами, під загрозою зрив поставок КФС, що при високій літній температурі призведе до деформації (злежуваності) готової продукції.

«Зірвано поставки труб для ремонту колекторів на БХО, сьогодні завод працює на одному аварійному колекторі і вихід його з ладу призведе до серйозних екологічних наслідків», — додав Щуріков.

Контекст. 19 березня наглядова рада ПАТ «Одеський припортовий завод» під головуванням Сергія Ігнатівського прийняла рішення про припинення повноважень членів правління. Зокрема, припинено повноваження Назаренко, Щурикова, Сербіної і Вакеряка.

В поточному моменті ОПЗ працює на сировині «АгроГазТрейдинг» за давальницькою схемою.

На початку березня наглядова рада ОПЗ скасувала конкурс на давальця. Його виграла компанія Ігоря Коломойського, Віталія Хомутинника і Павла Фукса «Укрнафтобуріння». Постачальником залишився «АгроГазТрейдинг», хоча компанія Коломойського пропонувала ціну на $30 млн більше.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.