Facebook Pixel

Наглядова рада «Одеського припортового заводу» замінила членів правління

Наглядова рада «Одеського припортового заводу» прийняла рішення про припинення повноважень ряду членів правління і призначила нових.

Про це йдеться в протоколі засідання наглядової ради № 8/2020, скани яких опублікував у себе на сторінці в facebook колишній перший заступник голови правління ОПЗ Микола Щуріков.

«19 березня Наглядова рада ПАТ «Одеський припортовий завод» під головуванням Ігнатовського прийняла рішення про припинення повноважень членів правління. Зокрема, припинено повноваження Назаренко, Щурікова, Сербіної і Вакеряка», — зазначив Щуріков.

На їх місце були призначені нові члени правління: Замша, Северин, Севастьянов і Грач.

На думку Щурікова, дії керівництва Фонду держмайна «спрямовані тільки на одне — укладення договорів про роботу ОПЗ з компаніями на непрозорих, не конкурентних і невигідних умовах для заводу».

Щуріков також додав, що найближчим часом в правоохоронні органи будуть передані всі відомі факти, яких достатньо для залучення відповідальних до кримінальної відповідальності у цій справі.

Контекст. Детективи Національного антикорупційного бюро вручили підозру двом посадовим особам ОПЗ і ще двом підозрюваним у завданні збитків підприємству на суму 93,3 млн грн. До заступника директора ОПЗ застосували запобіжний захід у вигляді застави 1 млн 51 тис. грн. Підозрюваний зобов'язаний носити електронний засіб контролю (браслет) до 4 травня 2020 року включно.

Раніше Наглядова рада ОПЗ скасувала конкурс з відбору постачальника природного газу за давальницькою схемою. Конкурс виграла компанія «Укрнафтобуріння», що належить Ігорю Коломойському, Віталія Хомутиннику і Павлу Фуксу.

У «Укрнафтобурінні» повідомили, що підготували найкращу цінову пропозицію і підтвердили його сплатою гарантійного забезпечення на суму $1 млн. За підрахунками підприємства, його пропозиція змогло б забезпечити дохід ОПЗ до кінця 2020 року в розмірі близько $48 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉