Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

«Укрнафтобуріння» обвинуватило ОПЗ в антиконкурентних діях

«Укрнафтобуріння» обурене рішенням «Одеського припортового заводу» (ОПЗ) щодо скасування результатів конкурсу з відбору постачальника природного газу за давальницькою схемою. На підприємстві вважають, що наглядова рада ОПЗ вдалася до такого кроку, щоб дати можливість чиновникам і надалі збагачуватися завдяки корупційним схемам.

Як повідомляє пресслужба підприємства, «Укрнафтобуріння» підготувало найкращу цінову пропозицію та підтвердило її сплатою гарантійного забезпечення на суму $1 млн. За підрахунками «Укрнафтобуріння», його пропозиція змогла б забезпечити дохід ОПЗ до кінця 2020 року у розмірі близько $48 млн.

Однак наглядова рада ОПЗ «безпідставно відмовилася від виконання умов проведення конкурсу та вирішила залишити підприємство в поточному стані невизначеності із збереженням інтересів існуючих вигодонабувачів від влади», йдеться в повідомленні пресслужби.

«Укранфтобуріння» наголошує, що наглядова рада ОПЗ втрутилася в роботу виконавчого органу, чим порушила статут товариства та закон про господарські товариства. Компанія очікує на оцінку ситуації компетентними органами та звернеться до суду для захисту своїх прав.

Контекст. 5 березня «Укрнафтобуріння» Ігоря Коломойського, Віталія Хомутинника та Павла Фукса виграло конкурс давальця на «Одеському припортовому заводі». Підприємство запропонувало найкращу ціну за переробку тонни карбаміду та тонни аміаку — $77 і майже $40 відповідно.

10 березня наглядова рада ОПЗ скасувала результати конкурсу, посилаючись на те, що пропозиція «Укрнафтобуріння»» занадто приваблива, через що визнана необґрунтованою та неприйнятною.

6 березня Детективи Національного антикорупційного бюро вручили підозру двом посадовцям ОПЗ і ще двом підозрюваним у заподіянні збитків підприємству на суму 93,3 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉