Facebook Pixel

Ракетний удар по багатоповерхівці в місті Часів Яр: 24 загиблих (ОНОВЛЕНО)

Російські окупанти завдали ракетного удару по місту Часів Яр, що на Донеччині. Поцілили в житлову забудову, а саме п’ятиповерхівку. Інцидент стався в суботу ввечері, однак станом на ранок понеділка з-під завалів дістали ще не всіх людей, повідомляє ДСНС.

За даними рятувальників, станом на 8:45 11 липня внаслідок ворожої атаки загинули 18 осіб. З-під завалів удалося звільнити шістьох людей, ще двоє живих нині перебувають у пастці зі зруйнованих елементів будинку. З цими громадянами співробітники ДСНС встановили мовний контакт.

Станом на 14:30 кількість загиблих зросла до 24. З-під завалів вдалося врятувати 9 людей. Роботи продовжуються,

Quote«Ракетний удар по місту Часів Яр на Донеччині. Кожен, хто віддає накази на такі удари, кожен, хто їх здійснює по звичайних містах, по житлових районах, убиває абсолютно свідомо. Після таких ударів вони не зможуть сказати, що чогось не знали або не розуміли», — заявив у вечірньому зверненні до українців президент Володимир Зеленський.

Контекст. 27 червня російські загарбники завдали ракетного удару по Кременчуку на Полтавщині. Ворог поцілив у торговельний центр «Амстор», де на момент «прильоту» перебували понад тисячу людей. Унаслідок ворожої атаки загинули 22 особи.

Унаслідок ракетного удару російських військ по смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області, якого було завдано вночі 1 липня, загинула 21 особа.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉