Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нафтогаз України» обшукує «Харківміськгаз». Остання заявляє про рейдерське захоплення

рейдерське захоплення АТ «Харківміськгаз» Фото: АТ «Харківміськгаз»

рейдерське захоплення АТ «Харківміськгаз» Фото: АТ «Харківміськгаз»

В АТ «Харківміськгаз» проходять обшуки, повідомили в компанії.

Quote «17 березня під приводом проведення обшуку НАК «Нафтогаз України» в особі ДАТ «Чорноморнафтогаз» із допомогою силовиків завела на підприємство критичної інфраструктури Харкова менеджерів, які були призначені нелегітимно зміненими членами наглядової ради підприємства», — йдеться в повідомленні.

У компанії наголошують, шо чинні акціонери АТ «Харківміськгазу» не змінилися. Вони обрали наглядову раду на зборах акціонерів ще у 2021 році згідно із законом «Про акціонерні товариства», тобто законно змінити наглядову раду можна лише в той самий спосіб.

Quote«Натомість управитель АТ «Харківміськгаз» – ДАТ «Чорноморнафтогаз» – не скликав і не проводив збори акціонерів, а змінив наглядову раду, а потім і правління АТ «Харківміськгаз» своїм одноосібним рішенням. Тому зміна наглядових рад і правління відбулася в нелегітимний спосіб, що чинні акціонери доводитимуть у судах», — додали в компанії.

У групі РГК наголосили, що представники НАК «Нафтогаз України» в п'ятницю під приводом проведення обшуку за допомогою силовиків змінили менеджмент в АТ «Харківміськгаз».

Контекст. Кабмін міністрів передав в управління підприємству Групи «Нафтогаз» — «Чорноморнафтогаз» — раніше заарештовані активи операторів газорозподільних систем, зокрема, пакети акцій «Харківгазу» та «Дніпрогазу» в травні 2022 року.

НАК «Нафтогаз України» у вересні 2022 року зареєстрував ТОВ «Газорозподільні мережі України» (Газмережі), основним видом діяльності якого зазначено розподіл газу через місцеві (локальні) трубопроводи. У січні 2023 року «Нафтогаз» почав інтегрувати «Дніпрогаз» і «Харківгаз» у свою структуру, зокрема шляхом зміни менеджменту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини