Facebook Pixel

Нацполіція проводить обшуки в «Київводоканалі»: що сталося

31 січня 2023 року група Головного слідчого управління Національної поліції України проводить обшуки в приміщеннях ПрАТ АК «Київводоканал». Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Quote«Слідчими здійснюється досудове розслідування щодо нежитлових будівель, що перебувають у володінні та користуванні «Київводоканалу» та щодо яких «Київводоканалом» подано заяву про вчинення кримінального правопорушення (рейдерське захоплення), а також щодо яких Департамент комунальної власності КМДА спільно з «Київводоканалом» звернулися до суду для того, щоб скасувати рішення про реєстрацію майна під іншими номерами, вчинене в рейдерський спосіб через занесення до єдиного державного реєстру на підставі внесення до статутного капіталу певного ТОВ», — йдеться в повдіомленні.

«Київводоканал» співпрацює зі слідством, надає правоохоронним органам запитувану документацію для неупередженого та об’єктивного розслідування.

Раніше повідомлялося, що два чиновники «Київводоканалу» отримали підозру в привласненні бюджетних коштів під час закупівлі насосів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉