Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

СБУ прийшла з обшуками до Коломойського, але дала місяць на підготовку

СБУ провела обшуки у Ігоря Коломойського у справі «Центренерго». Фото: Facebook / Михайло Ткач

СБУ провела обшуки у Ігоря Коломойського у справі «Центренерго». Фото: Facebook / Михайло Ткач

Служба безпеки України в ніч на 23 квітня провела обшуки в бізнес-центрі Millenium, де знаходиться офіс олігарха Ігоря Коломойського.

Як пише видання «Цензор.нет», посилаючися на джерела в правоохоронних органах, слідчі дії проводять у рамках справи про корупцію в компанії «Центренерго». За даними видання, обшуки проводить також Служба зовнішньої розвідки.

Водночас ZN.ua повідомляє, що суд дозволив провести обшук в Millenium ще наприкінці березня, і офіс Коломойського нібито знав про це. Видання додає, що дозвіл діє місяць і оточення олігарха чекало обшуки ще з 5 квітня, але Служба безпеки прийшла до них майже через 4 тижні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Сам бізнесмен у коментарі журналісту «Схем» заявив, що знаходиться в Дніпрі, офісу в бізнес-центрі не має і не знає, з якої причини відбуваються обшуки. «Нічого не отримував. Ніяких сигналів або запитів», — додав він.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Пізніше в СБУ прокоментували liga.net причину обшуків. У пресслужбі заявили, що їх проводили в зв'язку з досудовим розслідуванням за фактом продажу «Центренерго» в різних сегментах ринку електроенергії за цінами, які на 20-30% нижчі собівартості виробництва, що призвело до збитків і розтраті майна компанії на суму близько 225 млн грн. Під час обшуків було вилучено електронні носії інформації та документи.

Контекст. Влітку минулого року «Схеми» повідомили, що структури, які пов'язані з Коломойським, продавали вугілля «Центренерго» за завищеними цінами, внаслідок чого за січень-червень 2020-го нібито заробили на цьому близько 4 млрд грн. За даними ж Bihus.Info, про що вони повідомили в квітні 2021 року, структури, пов'язані з Коломойським, заробили на постачанні вугілля «Центренерго» 370 млн грн.

Коментарі

Всі новини