Facebook Pixel

Обов'язковість застосування РРО та кешбек для покупців будуть відкладені до 2022 року

Акція підприємців проти тіньового бізнесу. Фото: Delo.ua

Акція підприємців проти тіньового бізнесу. Фото: Delo.ua

У парламенті 3 листопада зареєстрований законопро'кт № 4313, який пропонує перенести на один рік, до 01.01.2022 року, введення обов'язкового застосування РРО (звичайного або програмного), а також спеціального порядку розгляду скарг покупців «кешбек».

У пояснювальній записці до нього зазначається, що Україна, як і весь світ, зіткнулася з пандемією коронавирусной хвороби і з рецесією, що вельми негативно вплинуло на життя людей і завдало великої шкоди національній промисловості і економіці в цілому. Але в особливо важкому становищі опинилися малий і середній бізнес, тому потрібно їм допомогти перенесенням термінів впровадження РРО.

Про цей законопроєкт говорив спікер Дмитро Разумков під час засідання парламенту. За його словами проєкт підтримали всі фракції і групи.

Telegram Logo

Передбачається, що профільний комітет розгляне його 4 листопада, а Рада оперативно прийме за основу і в цілому.

Контекст. Близько тисячі фізичних осіб-підприємців проводили під Верховною Радою 3 листопада акцію під гаслом «Детінізація — це цивілізація!». Вони вимагали від народних депутатів не приймати законопроєкти №3853-1 і №3853-2 про повернення всім без винятку ФОПам права працювати без використання РРО.

В акції взяли участь асоціація Українські імпортери побутової електроніки, Аптечна професійна асоціація України, Асоціація платників податків України, Українська федерація індустрії безпеки та інші.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини