Facebook Pixel

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 27 серпня 2022 року – Генштаб ЗСУ

У суботу, 27 серпня, розпочалася сто вісімдесят п’ята доба протистояння українців військовому вторгненню рф. Російські загарбники продовжують наносити авіаційні та ракетні удари по військових і цивільних об’єктах на території України, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

Війна на Поліському та Волинському напрямках

Тут зберігається загроза завдання противником ракетних та авіаційних ударів з території і повітряного простору білорусі.

Війна на Сіверському напрямку

На Сіверському напрямку ворог обстріляв райони Товстодубового, Вільного та Шевченкового Сумської області.

Війна на Харківському напрямку

Тут росія задіяла ствольну та реактивну артилерії для того, щоб уразити райони населених пунктів Костянтинівка, Світличне, Калинове, Дементіївка, Борщова, Черкаські Тишки, Олександрівка, Шестакове, Верхній Салтів, Базаліївка, Лебяже та Пришиб. Авіація ж вдарила біля Мосьпанового та Залимана. Ракетні удари були в районах населених пунтків Дергачі, Чугуїв та Олександрівка. Водночас штурм в напрямку Дементіївки в окупантів не вдався — вони отримали відсіч та відійшли.

Війна на Слов’янському напрямку

На Слов’янському напрямку противник вогнем ствольної артилерії та РСЗВ намагався зруйнувати обʼєкти цивільної інфраструктури біля Норцівки, Рідного, Дмитрівки, Мазанівки, Курульки, Петрівського та Черкаського. Росіяни також мали спробу наступу у напрямку Бражківки, однак відійшов з втратами.

Війна на Краматорському напрямку

На Краматорському напрямку ворожих артилерійських обстрілів зазнали райони Спірного, Сіверська та Тетянівки. Ворог задіяв авіацію для завдання удару неподалік Івано-Дарʼївки. Окупанти вели наступ у напрямку Григорівки, однак безуспішно.

Війна на Бахмутському напрямку

На Бахмутському окупанти обстріляли території біля Бахмута, Соледара, Яковлівки і Кодеми. Українські захисники відбили наступ противника у напрямках населених пунктів Соледар та Зайцеве.

Війна на Авдіївському напрямку

На Авдіївському напрямку ворог, вогнем танків, ствольної та реактивної артилерії, намагався зруйнувати важливі обʼєкти інфраструктури, завдати втрат нашим підрозділам в районах Авдіївки, Нью-Йорка, Торецького, Красногорівки та Новобахмутівки. Завдав авіаударів біля Мар’їнки та Невельського. Наступальними діями намагався просунутися у напрямках населених пунктів Невельське і Олександропіль, але зазнав невдачі.

Війна на Новопавлівському напрямку

На Новопавлівському напрямку підрозділи противника наявними засобами вогневого ураження продовжували обстріли неподалік Павлівки, Єлизаветівки, Новомихайлівки та Великої Новосілки. Ворог задіяв авіацію для ударів по району Володимирівки. Вів наступальний бій у напрямках Пречистівки та Павлівки, успіху не мав, відійшов.

Війна на Запорізькому напрямку

На Запорізькому напрямку противник піддав вогневому впливу території біля Залізничного, Новоукраїнського, Шевченко, Преображенки, Червоного, Январського, Времівки, Степногірська, Новополя та Новоданилівки. Ударів авіації зазнали райони населених пунктів Ольгівське, Новопіль, Гуляйпільське та Новоданилівка.

Війна на Південнобузькому напрямку

На Південнобузькому напрямку основні зусилля противник продовжує зосереджувати на недопущенні просування українських військ, здійснюючи обстріли із танків, ствольної артилерії та РСЗВ по лінії зіткнення. Завдав авіаційних ударів біля Великого Артакового, Первомайського та Ольгиного.

Також у Генштабі повідомили, що в акваторіях Чорного та Азовського морів обстановка суттєвих змін не зазнала.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉