Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 25 серпня 2022 року – Генштаб ЗСУ

Новини України сьогодні: що на фронтах на 26.08.22. Фото: Генштаб ЗСУ

Новини України сьогодні: що на фронтах на 26.08.22. Фото: Генштаб ЗСУ

У п’ятницю, 26 серпня, розпочалася сто вісімдесят четверта доба протистояння українців військовому вторгненню рф. Російські загарбники не припиняють бити ракетами по цивільних і військових об’єктах на українській землі. Збройні сили Україні стійко тримають оборону та завдають ворогу втрат, пише Генштаб ЗСУ.

Волинський, Поліський і Сіверський напрямки

Ситуація істотних змін не зазнала. Сили ворога обстріляли райони сіл Шалигіне, Шевченкове та Катеринівка на Сумщині.

Харківський напрямок

Російські окупанти накрили з артилерії та ракетних систем райони населених пунктів Харків, Соснівка, Дементіївка, Слатине, Борщова, Перемога, Руські Тишки, Рубіжне, Леб’яже, Мосьпанове, Гусарівка.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Слов’янський напрямок

Загарбники сконцентрувалися на захисті раніше захоплених територій і унеможливленні просування українських захисників. Не припиняють бити по територіях поблизу Норцівки, Дмитрівки, Долини, Мазанівки та Богородичного.

Донецький напрямок

Агресор продовжує спроби ведення штурмових і наступальних дій. Зосередився на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

Краматорський напрямок

Росіяни обстріляли цивільну інфраструктуру та позиції ЗСУ біля Івано-Дар’ївки, Серебрянки, Тетянівки, Григорівки, Званівки та Роздолівки.

Бахмутський напрямок

Під ударом перебувають райони Бахмута, Бахмутського, Веселої Долини, Майорська, Зайцевого, Соледара, Білогорівки та Яковлівки. Ворожі підрозділи здійснили спробу наступу біля Соледара, Бахмута та Кодеми, але успіху не мали.

Авдіївський напрямок

Противник завдав вогневого ураження з танків і артилерії різних типів неподалік Невельського, Водяного, Нетайлового, Красногорівки, Новобахмутівки, Нью-Йорка, Залізного та Опитного.

Новопавлівський напрямок

Російські загарбники не припиняють обстрілювати райони Павлівки, Новомихайлівки, Пречистівки, Вугледара, Володимирівки та Великої Новосілки.

Запорізький напрямок

Ворог гатив із наявного озброєння по районах населених пунктів Великомихайлівка, Гуляйпільське, Малинівка, Білогірʼя, Дорожнянка, Чарівне, Оріхів, Мала Токмачка, Шевченко, Времівка, Щербаки, Новосілка, Полтавка та Новопіль.

Південнобузький напрямок

Окупанти сконцентрували зусилля на тому, щоб не допустити подальшого просування українського війська. Вживають заходів для відновлення втрат з-поміж особового складу. Підрозділи російської армії обстріляли цивільну та військову інфраструктуру в районі Миколаєва, Олександрівки та ще двадцяти населених пунктів.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини