Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В окупованому Херсоні вводять вимушений «натуральний обмін» товарів у магазинах

Продавець домовляється з кожним покупцем про курс обміну. Фото: Pixabay

Продавець домовляється з кожним покупцем про курс обміну. Фото: Pixabay

В окупованому Херсоні проблеми у фінансовому секторі призвели до вимушеного повернення так званого «натурального обміну» в місцевих магазинах.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зокрема, товари відпускають в обмін на інші товари. Водночас продавець кожного разу окремо домовляється з покупцем про курс такого обміну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Одночасно фіксуються численні випадки «продовольчих кредитів», коли продавці в продовольчих чи господарських магазинах відпускають товари в борг під додаткові 10 — 20% вартості.

У Херсоні також почастішали випадки викрадення колишніх керівників комунальних установ і організацій, начальників середньої ланки (начальників відділів і директорів департаментів) місцевих органів виконавчої влади, повідомляє ГУР.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Зокрема, це пов’язано з намаганнями окупаційної адміністрації «вмовити» їх піти на співпрацю з окупантами та повернутися на своє колишнє робоче місце для відновлення роботи відповідної організації чи служби.

Окрім того, з установ, які вели облік виборців під час виборчих кампаній, вивезено приблизно 20 коробок матеріалів про виборців, які проживають чи проживали на території Херсона. Це пов’язують із черговою спробою проведення так званого «референдуму». Згідно з новими розпорядженнями, псевдореферендум може відбутися в першій половині вересня, додали в ГУР.

Як повідомлялося, українські захисники активно просуваються на Херсонщині, відтісняючи російських окупантів з облаштованих ними позицій. Ворог був змушений відступити не тільки з першої, а й із другої та третьої лінії оборонних рубежів.

30 червня ЗСУ звільнили село Потьомкине Херсонської області.

Російські загарбники й далі утримують Херсон. 16 червня 2022 року так звана окупаційна «влада» заявила, що всі діти, які народилися після 24 лютого на захоплених територіях регіону, автоматично отримуватимуть громадянство росії.

Коментарі

Всі новини