Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

І рубежі оборони не рятують: ЗСУ активно відтісняють окупантів на Херсонщині

Контрнаступ Херсонщина – що відомо. Фото: Генштаб ЗСУ

Контрнаступ Херсонщина – що відомо. Фото: Генштаб ЗСУ

Українські захисники активно просуваються на Херсонщині, відтісняючи російських окупантів з облаштованих ними позицій. Ворог був змушений відступити не тільки з першої, а й з другої та третьої оборонних рубежів, повідомила речниця Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.

Quote«Дії наших військ на південному напрямку, в бік Херсона, досить успішні. Окупантам дуже важко. Вже витрачено сили на облаштування 2-го і 3-го рубежів оборони, доводиться користуватися запасними, тому що навіть з них ми вже витісняємо ворога», — сказала вона під час телемарафону.

За її словами, нині деталей операції командуванні не повідомляє, оскільки вона ще триває. Гуменюк звернулась до українців із проханням набратися терпіння, очікувати офіційних даних і не публікувати на своїх сторінках у соцмережах деталі контрнаступу.

Контекст. Нагадаємо, напередодні радник очільника Херсонської ОВА Сергій Хлань поінформував, що ЗСУ вдалося відкинути росіян з першої лінії оборони. За його даними, нині українське військо має переваги над армією рф в регіоні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини