Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЗСУ переходять від активної оборони до наступу на Запорізькому напрямку – командир підрозділу «Азов»

Новини Запоріжжя зараз: українські сили готові йди в наступ. Фото: Генштаб ЗСУ

Новини Запоріжжя зараз: українські сили готові йди в наступ. Фото: Генштаб ЗСУ

Українське військо готується до наступу на Запорізькому напрямку. Як повідомив командир підрозділу «Азов» Родіон Кудряшов, Збройні сили України активно відтісняють противника на зазначеній ділянці.

Quote«Ми просуваємо передові позиції й тиснемо ворога якомога далі. Противник обстрілює мирні села, що розташовані на передовій. Ворогу не вдається здійснювати прориви на нашому напрямку», — розповів він в етері «Еспресо».

Кудряшов наголосив на важливості продовження активного тиску на російських окупантів по всій лінії зіткнення.

Quote«Лінія фронту вирівнюється й стає схожою на позиційну війну. У найближчі тижні командири планують ламати супротивника. Ініціативні групи провокуватимуть ворога, виявляти вогневі точки та пригнічувати їх», — окреслив він плани ЗСУ.

Контекст. Розташування міста Запоріжжя зробило його ласим шматком для російських загарбників. Тому Бердянськ, Мелітополь і Енергодар із розташованою на території міста ЗАЕС ворог захопив у перші дні повномасштабного вторгнення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як повідомлялося, в тимчасово окупованому Мелітополі активно діє партизанський рух: знищено бронепоїзд (18 травня); підірвано залізничні колії та радіолокаційну станцію (22 травня); підірвано будинок колабораціоніста (30 травня). ГУР МО стверджує, що партизани ліквідували понад 100 російських солдатів у тилу ворога в Мелітополі.

Коментарі

Всі новини