Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бояться наступу ЗСУ: російські окупанти повтікали майже з усіх блокпостів під Мелітополем

Новини Мелітополя: окупанти активно залишають блокпости. Фото: facebook.com/native.melitopol

Новини Мелітополя: окупанти активно залишають блокпости. Фото: facebook.com/native.melitopol

Російські війська за останні три дні залишили більшість своїх блокпостів у Мелітопольському районі Запорізької області. За словами міського голови районного центру Івана Федорова, вони тікають, оскільки бояться наступу української армії.

Він також нагадав про приїзд президента Володимира Зеленського в Запоріжжя й розповів, що глава держави переконаний у звільненні Мелітополя в найближчі «тижні — місяці».

Quote«Підтвердженням цього є той факт, що три дні тому рашисти вже поїхали майже з усіх блокпостів на території Мелітопольського району, бо наші героїчні військові роблять усе можливе й неможливе, щоб якнайшвидше очистити нашу територію від рашистських загарбників», – наголосив мелітопольський мер.

Контекст. Бої за Мелітополь тривали з 24 лютого до 2 березня 2022 року й завершилися взяттям міста під контроль армією рф. Фактично про захоплення мер Іван Федоров повідомив 1 березня, але бойові дії там ще тривали.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нині в Мелітополі заблоковано український зв‘язок та інтернет, натомість загарбники пропонують свої. Окрім того, окупанти вивезли з елеваторів майже все зерно й захопили держпідприємство «Дослідне господарство «Мелітопольське», яке займалося вирощуванням фруктів.

В окупованому місті активно діє партизанський рух: знищено бронепоїзд (18 травня); підірвано залізничні колії та радіолокаційну станцію (22 травня); підірвано будинок колабораціоніста (30 травня). ГУР МО стверджує, що партизани ліквідували понад 100 російських солдатів у тилу ворога в Мелітополі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини