Facebook Pixel

Окупанти намагаються влаштувати Голодомор у Мелітопольському районі

У Мелітопольському районі російські загарбники відбирають зерно у фермерів і намагаються влаштувати Голодомор. Про це під час національного телемарафону новин сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає «Укрінформ».

Quote«Ситуація лише гіршає. Останніми днями розпочалося масове вивезення зерна з нашого району. Сьогодні вже очевидно, що на захоплених територіях окупанти намагаються створити Голодомор. Був Голодомор 1932-33 років, а зараз вони намагаються зробити Голодомор 2022-23 років», — сказав Федоров.

Він зауважив, що сьогодні зерно масово вивозиться з усіх елеваторів і токів.

Quote«Окупанти ведуть перемовини з фермерами — їм пропонують залишити в себе 30% врожаю, який вони зберуть, а 70% вони намагатимуться забрати», — додав він.

Мер Мелітополя зазначив, що землероби у відчаї, бо не знають чи вирощувати врожай чи ні.

Контекст. Раніше перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький розповів, що російські загарбники вже вивезли кілька сотень тисяч тонн зерна з тимчасово захоплених територій у Луганській, Донецькій, Херсонській та Запорізькій областях.

На сайті законодавчих зборів Красноярського краю рф було опубліковано текст про плани «експропріювати надлишки врожаю фермерів Херсонського регіону». У МЗС України наголосили, що таке рішення законодавчих зборів Красноярського краю рф є нічим іншим, як прямим продовженням злочинної політики радянської влади, відповідальної за Голодомор 1932 – 1933 років і масовий штучний голод 1921 – 1923 і 1946 – 1947 років.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉