Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Новий прогноз облікової ставки та інфляції; програш Коломойського. Головне за 10 січня

Ігор Коломойський не всесильний в Україні. Принаймні суд проти російського банку він програв. Національний банк сповнений оптимізму й обіцяє низьку облікову ставку та зниження вартості кредитів. Такими були новини п'ятниці, що минула.

Андрій Юхименко

Андрій Юхименко

головний редактор The Page

Facebook profile

Глава НБУ спрогнозував зниження облікової ставки. Облікова ставка до кінця 2020 року може знизитися до 8% річних, тоді як раніше зниження до такого рівня прогнозувалося в 2021 році. Про це заявив глава Нацбанку Яків Смолій в інтерв'ю YouTube-каналу KRYM. Таким чином, ставки за кредитами можуть знизитися до рівня 10-12% річних у гривні, підкреслив він.

«Дочка» Сбербанку в Україні виграла суд у Коломойського. Компанія «Санаторій «Енергетик», яка пов'язана з Ігорем Коломойським і його партнерами, програла справу про відновлення арешту акцій Сбербанку. Відповідну апеляційну скаргу закрив 19 грудня Північний апеляційний госпсуд. Прийняття такого рішення суд пояснив тим, що «питання про права, інтереси та обов'язки заявника щодо сторін у справі суд попередньої інстанції не вирішував».

Українці за рік обміняли $2 млрд валюти через онлайн-застосунки. Нацбанк заявив, що українці минулого року через онлайн-банкінг продали $1 млрд валюти й купили теж стільки. Про це НБУ повідомив на своїй Facebook-сторінці. За даними регулятора, близько 7% операцій готівкового ринку перейшли в онлайн. Таким чином, скасування обмеження на купівлю валюти не вплинуло на ринок.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ринок зрідженого газу за фізичним об'ємом вперше випередив ринок бензину. У 2019 році, як порівнянні з 2018-м, споживання зрідженого вуглеводневого газу (ЗВГ) в Україні збільшилося на 11,1% і досягло 2,03 млн т. Про це повідомив галузевий ресурс Enkorr з посиланням на дослідження «Консалтингової групи А-95». Унаслідок цього в 2019 році об'єм ринку ЗВГ в тоннах вперше перевищив об'єм ринку бензину, який становив 1,95 млн т.

Goldman Sachs оцінив зростання інфляції в Україні. Одна з найбільших інвестиційних компаній у США та світі Goldman Sachs прогнозує підвищення рівня інфляції в Україні з 4,1% у 2019 році до 5% в 2020-му. Про це йдеться в матеріалах компанії, передає «Інтерфакс-Україна».

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Базовий темп інфляції залишатиметься помірним», — повідомили в Goldman Sachs.

Коментарі

Всі новини