Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Новий криптообвал: біткоїн падав до $32 тисяч, потягнувши за собою весь ринок

Новий обвал біткоїна і ефіріума та інших криптовалют: прогноз вартості біткоїна. Фото: unsplash / Dmitry Demidko

Новий обвал біткоїна і ефіріума та інших криптовалют: прогноз вартості біткоїна. Фото: unsplash / Dmitry Demidko

За останні кілька днів популярні криптовалюти впали в ціні на 20-30% і тільки 24 травня почали відновлюватися. Обсяг ринку криптовалют за кілька тижнів скоротився з $2 трлн до $1,3 трлн.

Так, станом на 11:00 24 травня, біткоїн торгується на рівні $36,6 тис. (за 7 днів впав на 19%, за останню добу виріс на 2%), а ефіріум коштує $2,3 тис. (впав на 35% за тиждень і виріс на 6% за останню добу). При цьому біткоїн перетинав позначку в $32,3 тис., а ефіріум коштував до $1,7 тис.

Причиною останнього обвалу, передусім, є заява однієї з найбільших криптовалютних бірж Huobi. Так, там заявили, що через жорсткі регулювання ринку в Китаї, вона змушена скоротити кількість доступних послуг у деяких країнах, де присутня. Також вона призупинила послуги хостингу для майнерів в Китаї та планує зупинити там продаж пристроїв для майнінгу. При цьому подробиць біржа не надала та пообіцяла зробити це найближчим часом. Через ці новини з'явилося багато охочих продати криптовалюту, що і спровокувало обвал.

Крім цього спостерігалося ще кілька негативних для криптовалют новин. Зокрема, в Китаї говорили про обмеження роботи приватних компаній і криптовалютного бізнесу, а в США заявили про необхідність передавати в податкову інформацію про всі операції з криптовалютою на суму понад $10 тис.

Прогноз ринку криптовалют

У найближчі тижні біткоїн може відновитися, але про новий цикл зростання точно не йдеться, вважає директор сервісу обміну криптовалют Alfacash Микита Сошників, передає «РБК». «Найближчі місяці ситуація на крипторинку залишиться невизначеною, біткоїн то зростатиме, то падатие в діапазоні від $35 тис. до $52 тис.», — вважає він.

Водночас у довгостроковій перспективі біткоїн може подорожчати й оновити максимум вартості, але для цього потрібна велика позитивна новина. Керівник аналітичного департаменту AMarkets Артем Дєєв з цим згоден, заявляючи, що для подальшого зростання криптовалют потрібні нові стимули у вигляді позитивних новин, а негативні — знижуватимуть котирування.

Контекст. Минулого тижня вперше за майже три місяці біткоїн обвалився до $44 тис., що спричинило за собою спад усього ринку криптовалют.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини