Facebook Pixel

Біткоїн звалився на $16 тисяч і продовжить зниження — прогноз

Після рекорду вартості біткоїну в $64 тис., за тиждень він обвалився на $16 тис., тобто втратив чверть своєї вартості, опустившись до $48 тис.

Станом на 11:30 23 квітня, вартість криптовалюти становить $48,3 тис., випливає з даних Coinmarketcap, що є падінням на майже 11% за останні 48 годин. Це найнижча ціна біткоїну за останні 48 днів.

Після рекорду біткоіни впав на чверть. Скріншот Coinmarketcap

Після рекорду біткоіни впав на чверть. Скріншот Coinmarketcap

За даними Bloomberg, однією з ключових причин такого різкого спаду криптовалюти є пропозиція президента США Джо Байдена в рамках програми допомоги американцям на $1 трлн. Зокрема, влада хоче підвищити податки для найбагатших американців, а також податки на доходи від інвестицій або — податок на приріст капіталу, куди потрапляють і вкладення в біткоїн.

Ціна біткоїну: прогнози після падіння

На думку опитаних виданням аналітиків, падіння криптовалюти може продовжитися.

Інвестиційний директор Guggenheim Partners Скотт Майнерд в інтерв'ю CNBC уточнив, що біткоїн дорожчав занадто швидко і корекція може його повернути навіть до рівня $20-30 тис., що має на увазі падіння котирувань на близько 50%. При цьому він додав, що така корекція є нормальною і в перспективі криптовалюта досягне $400-600 тис.

Контекст. Раніше The Page повідомляло, що біткоїну знадобилось всього 12 років, щоб досягти ринкової вартості $1 трлн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉