Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Туреччина, фейковий твіт і Coinbase: біткоїн обвалився на $13 тисяч. Але нижче не піде

Ціна біткоїна: прогноз після падіння ринку. Фото: pixabay

Ціна біткоїна: прогноз після падіння ринку. Фото: pixabay

За вихідні 17 та 18 квітня ціна біткоїна впала на 15%. Зокрема, ринкова капіталізація всіх криптовалют знизилася на $288 млрд. Наразі криптовалюти так чи інакше відіграли падіння.

На початку вікенду біткоїн коштував $64 тис., однак уже в неділю, 18 квітня він коштував $51 тис. Разом з ним обвалилися й інші криптовалюти. На піку зниження ціна на Ethereum склала 20%, Binance Coin – 17%, Ripple – 26%, Litecoin – 28%, Tron – 25%.

Причини падіння ринку криптовалют

Водночас серед причин такого падіння ринку криптовалют називають чутки про те, що Мінфін США звинуватив низку фінорганізацій у використанні криптовалют для відмивання грошей. Таку інформацію у Twitter написав користувач FXHedge. Хоча ніяких офіційних коментарів від Мінфіну США не було, твіт все одно спричинив обвал ринку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, падінню біткоїна могло сприяти первинне публічне розміщення акцій найбільшої криптовалютної біржі Coinbase.

Зокрема, одним із приводів обвалу криптовалют стала заборона центробанком Туреччини використання криптовалют та криптоактивів для придбання товарів та послуг. За словами регулятора, криптоактиви не потрапляли під дію будь-яких механізмів регулювання та нагляду.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Ціна біткоїна: прогноз

Станом на 14:00 квітня за київським часом біткоїн коштує $56,5.

Ціна біткоїна 19 квітня 2021 року. Фото: скріншот

Ціна біткоїна 19 квітня 2021 року. Фото: скріншот

Однак, якщо інші країни наслідуватимуть приклад Туреччини та почнуть вводити обмеження для криптовалют, то це може призвести до подальшого падіння курсу криптовалют, заявив засновник криптовалютного необанку Chatex Владислав Булочніков.

Крім того, він зазначив, що на крипторинок негативно впливають такі новини. Водночас прихід великого інституційного інвестора може стимулювати ріст біткоїна. Однак це навряд чи станеться скоро, тому певний час криптовалюта залишатиметься у діапазоні $50-60 тис.

Зокрема, криптовалюта може повернутися до росту вже цього тижня (19-25 квітня), однак на визначення динаміки може знадобитися декілька тижнів, вважає керівник дата-центру Six Nines Сергій Трошин.

Коментарі

Всі новини