Facebook Pixel

Російська армія може почати масштабний наступ протягом 10 днів

Влада України отримала «дуже переконливі дані розвідки про наміри» росії розпочати масштабний наступ у найближчі 10 днів. Про це повідомляє Financial Times із посиланням на власні джерела.

Quote«Аналітики вважають, що, найімовірніше, точками нової російської атаки стануть Кремінна (Луганщина) та Лиман (Донеччина). За словами місцевих чиновників і західних аналітиків, рф збирає там війська протягом останніх тижнів», — пише видання.

Як зазначають у публікації, метою наступу є повна окупація Донбасу. РФ прагне атакувати до того, як Україна отримає західні танки та нове озброєння.

Як додають автори FT, росія нарощує війська також на півдні Донецької області, розгортаючи додаткові сили в селах навколо окупованого Маріуполя.

Нагадаємо: за даними ГУР, путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей. Представник української розвідки також зазначив, що росія використовує територію білорусі для підготовки мобілізованих солдатів, проте не має достатніх сил і засобів, щоб розпочати найближчими тижнями масований наступ на Україну із цього напрямку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉