Facebook Pixel

Коли закінчиться війна, стане зрозуміло після червня 2023 року — розвідка

Дату закінчення війни росії проти України можна буде прогнозувати після весни — початку літа. Як розвиватимуться воєнні дії в найближчі пів року, в інтерв'ю Delfi розповів заступник начальника ГУР Вадим Скібіцький.

Quote«Весна та початок літа 2023 року стануть вирішальними у війні росії проти України. Якщо великий наступ рф, запланований на цей час, провалиться, це стане крахом росії та її президента путіна», — заявив Вадим Скібіцький.

За його словами, на Донецьку та Луганську області чекають важкі вирішальні бої в лютому — березні. Росіяни намагатимуться взяти під свій контроль Куп'янськ, Сватове, Кремінну в напрямку Харківської області. Головне поле бою буде на Донбасі, це підтверджують бої за Бахмут і Соледар.

Водночас новий напад росіян на Київ через Білорусь є малоймовірним, як і активні бойові дії на півдні України, де росіян більше хвилює захист окупованого Криму.

Quote«Коли весна та початок літа будуть позаду, можливо, ми зможемо почати говорити про закінчення війни. Поки що ми не можемо заглядати далеко, ми маємо пройти перший етап — весну та початок літа. Ми бачимо, до чого веде ця війна: змінилося російське військове керівництво, закінчився перший етап мобілізації, російська армія здійснює перегрупування. Наша оцінка проста: основна активність російської армії розгортатиметься на Донецькому та Луганському напрямках», — заявив представник ГУР.

Нагадаємо: у грудні 2022 року очільник ГУР МО України Кирило Буданов висловився про можливе повернення Криму Україні влітку 2023 року. Водночас він відкинув варіант повернення півострова винятково завдяки дипломатії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉