Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Скасування лімітів і послаблення для бізнесу: що дадуть нові правила купівлі валюти

Фото: Нацбанк

Фото: Нацбанк

В Україні 2021 року змінять правила купівлі доларів, зокрема, можуть прибрати ліміти на операції з валютою й ухвалити низку інших «пом'якшень».

Як пише «Обозреватель», це один із фінальних етапів лібералізації валютного ринку.

Видання зазначає, що 2021 року Національний банк планує дозволити купувати валюту всім юридичним особам без зобов'язань у вигляді зовнішньоекономічних контрактів. Це означає, що будь-яка компанія зможе купити на міжбанку валюту, як це робить фізособа в обмінних пунктах, що дасть змогу збільшити ліквідність валютного ринку в середньостроковій перспективі (збільшення обсягу валютообмінних операцій і обіговість валюти на практиці призводять до стабільнішого курсу долара).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Глобальна стратегія НБУ має на увазі перехід до концепції вільного руху капіталу. Це означає відсутність обмежень під час купівлі та продажу валюти, переказів, а також інвестування за кордон», — йдеться в матеріалі.

Востаннє ліміти для населення збільшили місяць тому — зі 100 тис. євро до 200 тис. євро підвищили ліміти для операцій з інвестування за кордон, розміщення коштів на власних закордонних рахунках, переказу грошей за договором страхування життя та надання позик нерезидентам.

Нагадаємо, що із 17 січня 2021 року Національний банк змінив в Україні правила продажу та купівлі валюти. Докладніше про це ви можете прочитати за посиланням.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини