Facebook Pixel

Єгипет оновив правила в’їзду: у кого перевірятимуть сертифікати вакцинації

Нові правила в’їзду до Єгипту у липні 2021. Фото: unsplash /  Pradeep Gopal

Нові правила в’їзду до Єгипту у липні 2021. Фото: unsplash / Pradeep Gopal

Єгипет запровадив нові правила в’їзду для вакцинованих прибульців, щоб припинити розповсюдження нових штамів COVID-19. Зокрема, у тих, хто приїжджає з низки країн, перевірятимуть сертифікати про вакцинацію. Про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я країни.

Нові правила в’їзду до Єгипту

  • Сертифікати про щеплення перевірятимуть у пасажирів, які перебували в Індії, Бангладеш, Пакистані, Бутані, М’янмі, Шрі-Ланці, В’єтнамі, Бразилії чи Латинській Америці (станом на 1 липня) за 14 днів до прибуття до країни.
  • Ці сертифікати з QR-кодом повинні видавати лабораторії, які затверджені в країнах їхнього походження; документи не мають бути змінені.
  • Особи, які перебували в країнах, де розповсюджуються мутовані штами вірусу, повинні пройти швидкий тест на ПЛР після прибуття. У разі позитивного результату цих осіб переведуть до медичного закладу.
  • Пасажири, які прибувають із країн, де не розповсюджуються штами, також повинні надати сертифікат про вакцинацію. До того ж другу дозу препарату потрібно отримати щонайменше за 14 днів до в’їзду.
  • Особи, які не мають сертифіката про щеплення, повинні надати негативний результат ПЛР-тесту.

Додамо також, що Єгипет визнає всі вакцини, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Єгипетським управлінням з лікарських засобів:

Telegram Logo

Контекст. Раніше в Єгипті ввели жорсткий локдаун через стрімке поширення коронавірусу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини