Facebook Pixel

Єгипет увів жорсткий локдаун: що чекає на українських туристів на курортах країни

Жорсткий локдаун у Єгипті: чи працюватимуть курорти для українців. Фото: unsplash / @ fysc

Жорсткий локдаун у Єгипті: чи працюватимуть курорти для українців. Фото: unsplash / @ fysc

Із 6 травня в Єгипті ввели жорсткий локдаун через стрімке поширення коронавірусу. Він триватиме щонайменше два тижні.

Про це заявив прем'єр-міністр країни Мустафа Мадбулі. Як пише агентство Reuters, не працюватимуть торгові центри, магазини, ресторани, заборонено масові зібрання та концерти. Крім того, з 12 до 16 травня також будуть закриті всі парки і пляжі.

Quote«Уряд глибоко стурбований тим, що громадяни не повною мірою дотримуються запобіжних заходів щодо свого здоров'я та здоров'я людей, які перебувають навколо них. Ми бачимо, що інфекція вражає цілі сім'ї: коли одна людина хворіє, вона заражає всіх своїх рідних і близьких», — сказав Мадбулі.

Жорсткий локдаун у Єгипті: чи працюватимуть курорти

Жорсткі карантинні обмеження в Єгипті не торкнуться курортних зон Шарм-ель-Шейха, Хургади та Марса-Алама, повідомили УНІАН у пресслужбі українського туроператора Join UP!

Telegram Logo

Там уточнили, що нові правила в Єгипті діють тільки для жителів міст і курортних зон Середземного моря, розташованих поблизу Каїра та Олександрії, тобто на місцевих курортах.

«Оскільки локдаун вводять для місцевого населення й на локальних курортах, для українських туристів запланований відпочинок відбудеться у звичайному форматі. За попередньою інформацією від партнерів Join UP!, жодних змін ані польотної програми, ані режиму роботи об'єктів розміщення не планується», — додали там.

Контекст. Раніше жорсткий локдаун ввела Туреччина. Нові правила діятимуть із 29 квітня до 17 травня 2021 року.

Коментарі

Всі новини