Бізнес Києва в локдаун: Кличко пообіцяв дешеві кредити, рекламу та безкоштовні парковки

Віталій Кличко. Фото: УНІАН

Віталій Кличко. Фото: УНІАН

У Києві після оголошення жорсткого локдауну з 5 квітня, планують розширити пільги для малого та середнього бізнесу міста.

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі, на найближчій сесії Київської міської ради він винесе на розгляд депутатів відповідний проєкт.

Пільги для бізнесу у Києві з квітня: що пропонує Кличко

  • зменшення розміру пайової участі з 50%, які діють зараз, до 1 грн в утриманні об'єктів благоустрою для власників закладів громадського харчування, майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів та сезонних і літніх майданчиків;
  • збільшення розміру фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва. Компенсувати відсотки будуть не лише за кредитами, а й за «кредитними лініями». Також буде розширений перелік суб’єктів малого та середнього бізнесу, які мають право на таку компенсацію, а кількість банків-партнерів цієї програми збільшиться.
  • зменшення плати за розміщення засобів зовнішньої реклами та реклами на комунальному транспорті до 50%;
  • з 5 квітня і до завершення дії суворих обмежень, власники авто на території Києва можуть не платити за паркування на майданчиках «Київтранспарксервісу».

Кличко також додав, що 30 березня Верховна Рада ухвалила закон про матеріальну допомогу бізнесу на 8 тис. грн застрахованим ФОП (фізичним особам-підприємцям) чи працівникам малих підприємств, які працюють у «червоній» зоні.

Telegram Logo

«У документі також вказано, що такі працівники потенційно можуть розраховувати на виплати допомоги від місцевої влади. Порядок здійснення виплат повинен визначити Кабінет міністрів. Тому Київ очікує від уряду затвердження такого документа. І після цього ми оголосимо про подальші кроки місцевої влади».

Віталій Кличко

Віталій Кличко

Мер Києва

Контекст. З 5 до щонайменше 16 квітня у Києві запровадили жорсткий локдаун. Закриваються всі школи та дитячі садки, а увесь громадський транспорт (наземний і метро) працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини