Facebook Pixel

Рекордна з 2019 року кількість хворих і часткові локдауни: у Китаї знову лютує коронавірус

Влада Китаю ввела часткові локдауни в низці великих міст на тлі стрімкого збільшення кількості випадків захворювання на коронавірус у країні. Напередодні Національна комісія з охорони здоров’я КНР повідомила про понад 31,4 тис. виявлених нових хворих, що є найвищим показником із моменту, коли COVID-19 уперше було виявлено в Ухані наприкінці 2019 року, пише The Guardian.

До переліку міст, у яких влада суттєво посилила обмеження, увійшли, зокрема, Пекін, Шанхай, Гуачжоу та Чженчжоу. У цих населених пунктах буде проведено масове тестування.

Для прикладу: у районі Баюнь міста Гуанчжоу триває карантин, який має на меті зупинити зростання кількості хворих. Жителям заборонено виходити з дому, громадський транспорт зупинено. Шанхай посилив обмеження на в’їзд у місто. Людей, які в’їжджають, перевіряють на COVID і забороняють відвідувати ресторани та ТРЦ протягом п’яти днів після в’їзду.

Контекст. Як порівняти зі світовими показниками, кількість хворих у Китаї є не надто великою, однак навіть за таких цифр влада країни закриває на локдаун райони та цілі міста. Раніше цього тижня в КНР повідомили про першу смерть від коронавірусної інфекції за останні пів року.

За даними Worldometers, 24 листопада в США було виявлено майже 14 тис. нових хворих на коронавірус, від наслідків хвороби померли 88 людей. У Німеччині показник нових зареєстрованих випадків був удвічі вищий – 30 тис. інфікованих і 274 померлих. Найбільше нових випадків COVID-19 зафіксували напередодні в Японії – понад 60 тис. (130 осіб померли).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉