Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Nissan не вийде з альянсу з Renault — пресслужба компанії

Японський автовиробник Nissan Motor не збирається виходити з альянсу з французькою автомобілебудівною компанією Renault і японською Mitsubishi Motors, незважаючи на заяви у ЗМІ.

Про це повідомили у пресслужбі Nissan.

У компанії також зазначили, що цей альянс допомагає їй бути конкурентоспроможною і приносить вигоду всім учасникам.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У зв'язку з інформацією про можливий вихід Nissan з альянсу, акції компанії за підсумками торгів у Токіо у вівторок стали дешевше майже на 3%. Папери Renault на торгах у Парижі знижуються на 0,2%.

Задля заспокоєння інвесторів щодо майбутнього партнерства компаній глава Renault і голова правління альянсу Renault — Nissan Жан-Домінік Сенар в інтерв'ю виданню L Écho заявив, що інформація про роз'єднання не є правдивою і справи в альянсу йдуть добре.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Вчора, 13 січня, Financial Times повідомила про те, що Nissan вирішив прискорити процес припинення співпраці з французьким автомобільним виробником Renault. Йшлося нібито про припинення спільної діяльності у виробничій та інженерно-технічній сферах. Крім того, компанію очікують кадрові перестановки у правлінні, писала британська газета.

За інформацією видання, причиною такого рішення став скандал з ексглавою альянсу Renault — Nissan — Mitsubishi Карлосом Гоном, проте вона не є основною.

Коментарі

Всі новини