Facebook Pixel

Росія знову атакувала Україну «шахедами» та «Калібрами» 19 травня

У ніч проти 19 травня 2023 року окупанти здійснили кілька атак на Київ. Це була вже десята повітряна атака на столицю з початку травня, повідомили в КМВА.

Знищено 16 БпЛА та три крилаті ракети «Калібр», додали в Повітряних силах ЗСУ.

Російські окупанти атакували Україну з північного та південно-східного напрямків ударними дронами Shahed-136/131 і крилатими ракетами «Калібр» із кораблів у Чорному морі. Зафіксовано пуски 22 «шахедів» і шести «Калібрів».

Протягом цієї нічної атаки силами та засобами протиповітряної оборони повітряних командувань «Центр», «Захід» і «Південь» Повітряних сил ЗС України знищено три крилаті ракети та 16 ударних дронів.

Знищено 16 БпЛА та три крилаті ракети «Калібр», додали в Повітряних Силах ЗСУ

Знищено 16 БпЛА та три крилаті ракети «Калібр», додали в Повітряних Силах ЗСУ

Quote«Такою тактикою кремлівське зло намагається виснажити нашу ППО, а також психологічно впливати на цивільне населення. Не дочекаються! Усі виявлені повітряні цілі, що рухалися в напрямку Києва, були знищені силами та засобами нашої протиповітряної оборони», — підкреслив Сергій Попко, голова КМВА.

Дані оновлюються.

Контекст. Напередодні, 18 травня, рф застосувала ракети всіх типів та БпЛА. ЗСУ знищили 29 із 30 крилатих ракет та «Іскандерів» і 2 БпЛА.

Подякувати 🎉