Facebook Pixel

Netflix надала підпісникам ігри для Android

Реалізація послуги online-ігор від Netflix. Скриншот/twitter

Реалізація послуги online-ігор від Netflix. Скриншот/twitter

Компанія Netflix надала своїм підписникам перші мобільні ігри для Android — обидві за мотивами серіалу «Дуже дивні справи». Тестування сервісу почалося 26 серпня з Польщі.

Перші дві гри, які Netflix вибрала для тестування, — 16-бітові адвенчури за мотивами серіалу «Дуже дивні справи»: Stranger Things 1984 і Stranger Things 3 — призначені для Android.

Ігри без реклами та вбудованих покупок, як у підписочних сервісів-конкурентів Apple Arcade і Google Play Pass. Водночас Netflix розробляє свій аналог сервісів для ефективнішої конкуренції з Disney+, HBO Max, Paramount+ та іншими стримінговими компаніями.

Telegram Logo

Доступ до ігор буде в основній стрічці. Натиснувши на ярлик гри, можна перейти до її докладного опису на сторінці в Google Play і завантажити на пристрій. Також можна отримати ігри безпосередньо з Google Play.

Після встановлення та запуску гри з'явиться форма авторизації для входу в систему з обліковими даними Netflix. Це означає, що ігри не транслюються на пристрій через хмару, а завантажуються й виконуються локально.

Про те, коли ігри в Netflix стануть доступними користувачам з інших регіонів, поки що невідомо. Про плани компанії щодо розширення сервісу на iOS теж поки що нічого не повідомляється.

Netflix оголосила плани включити ігри до пропозиції свого стримінгового сервісу в липні 2021 року. Для розвитку нового напрямку бізнесу компанія запросила колишнього керівника EA Mobile Майка Верду.

Коментарі

Всі новини