Facebook Pixel

На митницю повернувся «контрабандний офіс»: Нефьодов розповів про роль у цьому міністра фінансів Марченка

Через пів року після звільнення команди реформаторів на чолі з Максом Нефьодовим до митниці повернулися не тільки корупціонери, але й люди, які навіть не стали в пригоді попереднім корупціонерам.

«Якщо казати про ту саму митницю, то, можливо, ви пам'ятаєте про «контрабандний офіс», який працював ще рік тому, потім нам вдалося його вбити. Зараз я можу з упевненістю сказати, що він майже відновив свою діяльність під іншим дахом із половиною тих самих співробітників… Повертаються люди, які не тільки є корупціонерами, яких я особисто звільняв, а повертаються люди, які не стали в пригоді навіть попереднім корупціонерам», — повідомив Нефьодов в інтерв'ю партнеру The Page — тижневику «Перша Шпальта».

За його словами, міністру фінансів Сергію Марченку ставили питання про це на під час засідання комітету з податкової та митної політики.

Telegram Logo

«Він говорить: я і прізвищ таких не знаю, і взагалі я не в темі. Це нагадує гуморески про те, а хто це зробив?» — зауважив ексглава митниці.

Водночас Нефьодов не підозрює Мінфін у лояльності до корупціонерів на митниці. Ба більше, він не має такої інформації.

Раніше повідомлялося про те, що коли Нефьодов прийшов на митницю, він зіткнувся з тим, що в центральному офісі був «общак» у розмірі $1,5 млн на місяць, який збирався з хабарів і поборів на місцях.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини