Facebook Pixel

НАТО про «створення» Україною «брудної бомби»: росія звинувачує інших у тому, що робить сама

Звинувачення росії у тому, що Україна нібито займається створенням «брудної бомби» та готується до її використання, це абсурд. Відповідну заяву зробив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг.

Quote«Твердження про те, що Україна готується використовувати «брудні бомби» в Україні, є абсурдним», – заявив генсек НАТО.

За його словами, абсурдність таких заяв полягає у тому, що Україна бореться за звільнення своїх територій, тому їй немає сенсу у себе ж використовувати «брудну бомбу».

Quote«Нас турбує те, що це частина моделі поведінки, яку ми вже бачили раніше з боку росії – в Сирії, але також на початку війни, або безпосередньо перед початком війни в лютому. Йдеться про те, що росія звинувачує інших у тому, що вони роблять те, що мають намір робити самі», – наголосив Столтенберг.

Разом з тим він застеріг росію від використання неправдивих заяв, які можуть стати приводом для ескалації війни в Україні.

Контекст. Нагадаємо, напередодні міністр оборони рф Сергій Шойгу почав обдзвонювати своїх колег з Європи й розповідати їм, що Україна нібито займається створенням «брудної бомби» й планує використати її найближчим часом.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉