Facebook Pixel

Економічні наслідки коронавірусу обійдуться Італії в 25 млрд євро

Італія виділить 25 млрд євро на боротьбу з негативними економічними наслідками коронавірусу. Перший пакет заходів на 12,5 млрд євро схвалять вже до п'ятниці.

Як повідомив міністр фінансів Італії Роберто Гуальтиєрі на пресконференції, залишок коштів зарезервують на оплату інших додаткових стимулюючих заходів, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Як повідомили Bloomberg обізнані джерела, уряд країни планує виділити ці гроші на підтримку людей, які через епідемію тимчасово залишилися без роботи; на збільшення гарантійного фонду для кредитування малого та середнього бізнесу; на виплату компенсацій компаніям, обіг яких впав на понад 25%; на введення мораторію на платежі за іпотекою та кредитами для бізнесу.

Уряд вже попросив парламент схвалити збільшення бюджетних витрат. Останнє збільшить дефіцит бюджету Італії до 3% ВВП, перевищивши цільовий показник.

Контекст. Вірус СOVID-19 вперше з'явився в Ухані (Китай) наприкінці грудня 2019 року. 3 березня було зафіксовано перший випадок зараження вірусом в Україні.

Італія є осередком поширення вірусу в Європі. Минулого тижня влада країни вирішила виділити 7,5 млрд євро на боротьбу з вірусом і на підтримку економіки. 10 березня в Італії ввели загальнонаціональний карантин.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉