Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нардепи зі «Слуги Народу» засипали Раду правками до «антиКоломойського» закону

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

До другого читання закону про банки (або так званого «антиКоломойського» закону), який унеможливлює повернення банків ексвласникам, депутати подали до Ради понад 16,3 тис. правок. Подібна ситуація може затягнути прийняття закону на місяць. Крім того, прийняття цього закону та закону про ринок землі є необхідною умовою для надання Україні розширеної програми фінансування від Міжнародного валютного фонду.

Зареєстрував понад 6 тис. правок до «антиКоломойського» закону.

Був виключений зі «Слуги Народу». Намагався публічно спростовувати існування «групи Коломойського» у Раді та заперечував зв'язок нардепа Дубінського з олігархом Коломойським. Також подав позов щодо скасування ринку землі.

Антон Поляков

Антон Поляков

Позафракційний депутат

Вніс майже 2 тис. правок до «антиКоломойського» закону.

Групу «За майбутнє» та партію минулого скликання «Відродження», яку також очолював Бондар, пов'язують із впливом Коломойського.

Відомий схемою незаконної забудови на схилі Кловського яру, яка базується на прострочених дозволах.

Віктор Бондар

Віктор Бондар

Керівник депутатської групи «За майбутнє»

Подав 1,7 тис. правок.

У 2015 році був обраний депутатом від партії Коломойського «УКРОП».

Роком раніше та у 2012 році балотувався до ВР від партії «Україна Майбутнього», яку очолював Свтослав Олійник — ексзаступник Коломойського на посаді глави Облдержадміністрації у 2014 році.

Дмитро Чорний

Дмитро Чорний

Депутат від «Слуги Народу»

Подала майже 1,7 правок.

Впродовж останніх 8 років – журналістка телеканалу "1+1", яким володіє Ігор Коломойський. Василевська-Смаглюк також намагалася проштовхнути вигідні компанії Коломойського «Укртатнафта» правки до законопроєкту про адміністрування акцизного податку.

Підтримує одіозного Андрія Портнова, колишнього першого заступника голови Адміністрації президента Януковича.

Ольга Василевська-Смаглюк

Ольга Василевська-Смаглюк

народний депутат, фракція «Слуга народу»

Вніс майже 1,7 тис. правок.

Балотувався до Київської міської ради від партії «Відродження» у 2015 році.

Крім того, Дунда — директор будівельної компанії А.В.С., 95% акцій якої належать компанії з управління активами «Фінансовий капітал», що пов'язана з ексвласниками Приватбанку.

Також член ради директорів компанії Independence, яка пов'язана з Геннадієм Боголюбовим.

Олег Дунда

Олег Дунда

Нардеп від «Слуги Народу»

Подав майже 1,5 тис. правок до «антиКоломойського» закону.

Раніше балотувався від партії «УКРОП» до Київської міськради.

Також балотувався від партії «Україна майбутнього», яку пов'язують з оточенням Коломойського.

Сергій Демченко

Сергій Демченко

Депутат від «Слуги Народу»

Подав майже 1,2 тис. правок.

Журналіст "1+1". Критикує діяльність Нацбанку та його ексглаву Валерію Гонтареву, саме під час роботи якої відбулася націоналізація Приватбанку.

Крім того, подав альтернативний законопроєкт про унеможливлення передачі банків ексвласникам.

Media Sapiens у своєму розслідуванні стверджують, що програми Дубінського на "1+1" заангажовані та відстоюють інтереси Коломойського.

Також просив надати преференції Кременчуцькому НПЗ Коломойського під час прийняття законопроєкту щодо акцизного податку.

Олександр Дубінський

Олександр Дубінський

народний депутат із фракції «Слуга народу»

Крім того, нардеп від «Батьківщини» Андрій Пузійчук подав 96 правок, його однопартієць Михайло Цимбалюк — ще 89 правок. Голова «Батьківщини» Юлія Тимошенко у співавторстві з Сергієм Власенком подали 87 правок. Костянтин Бондарєв подав 59 правок, Володимир Кабаченко та Ольга Белькова – по 37 правок. Андрій Ніколаєнко (з «Батьківщини») подав лише три правки.

Водночас нардепка від «Слуги Народу» Елла Рєпіна внесла 87 поправок, Данило Гетманцев — 19, Роман Бабій – 17. Також від «Слуги Народу» правки внесла Вікторія Кінзбурська (15 правок). Анастасія Ляшенко внесла 9 правок, а її колега з фракції Максим Ткаченко — 8. Ще по чотири внесли нардепи Максим Бужанський та Олексій Мовчан.

Від «Опозиційної платформи — За життя» правки внесли троє депутатів: Григорій Мамка, Наталія Приходько та Анатолій Бурмич — 17, 14 та 5 правок відповідно.

Від партії «Голос» 10 правок вніс Ярослав Железняк (єдиний від партії). Ще 5 правок внесла нардепка з «Європейської солідарності» Ніна Южаніна.

Контекст. Рада прийняла в першому читанні проєкт №2571-д, який блокує претензії до держави з боку колишніх власників комерційних банків, які були націоналізовані або відправлені на ліквідацію під час так званого «банкопаду» 2014-2016 років.

Ухвалення цього законопроєкту та закон про ринок землі відкриває шлях черговій програмі МВФ щодо кредитування України в умовах глобальної рецесії та економічної кризи, що насувається.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини