Facebook Pixel

Нардеп від «За майбутнє» Богдан Торохтій купив два «геліки» за 20 тис. грн: декларація

Народний депутат від фракції «За майбутнє» Богдан Торохтій у 2022 році придбав два MERCEDES-BENZ G 400 CDI по 10 тис. грн кожний. Ринкова ціна цих автомобілів стартує від 5 млн грн.

Про це пише НАЗК.

Один з автомобілів належить дружині Торохтія, радніці в. о. генерального директора держпідприємства «Антонов» Аліні Левченко.

Читайте також:
Пашинський вийшов з-під арешту

Що відомо про нардепа Богдана Торохтія

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі Bihus.Info з'ясували, що народний депутат від фракції «Слуга народу» Богдан Торохтій під час воєнного стану, в серпні 2022 року, відпочивав у Болгарії, а його дружина Аліна Левченко придбала вже третє за рік авто вартістю 7 мільйонів гривень.

За даними розслідування Bihus.Info, до нинішньої посади Левченко не мала жодного стосунку до літакобудування. Левченко раніше володіла бутиком розкішного одягу на початку 2010-х років. А нині володіє студією дизайну інтер'єрів.

В «Антонові» вона працює радницею з питань управління непрофільними активами. Журналісти Bihus.info припускають, що її робота може стосуватися філії «Антонов Агро» — сільськогосподарського підприємства, що займається вирощуванням тварин, риби, а також випуском ковбасних і м'ясних виробів. Левченко з 2011 року працювала на компанії, пов'язані з аграрною галуззю. У травні 2023 року ДК «Укроборонпром» ініціював службову перевірку щодо радниці в. о. генерального директора держпідприємства «Антонов» Аліни Левченко.

8 серпня 2023 року Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія закликав позбавити мандата нардепа Богдана Торохтія. У грудні 2023 року Торохтій перейшов у фракцію За майбутнє.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉