Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Збитки «Нафтогазу» у 2022 році склали майже 40 млрд грн — Чернишов

Збитки «Нафтогазу» у 2022 році склали майже 40 млрд грн — Чернишов. Фото: "Mind".

Збитки «Нафтогазу» у 2022 році склали майже 40 млрд грн — Чернишов. Фото: "Mind".

Минулого року компанія отримала майже 40 млрд грн збитків. Про це в інтерв'ю Forbes заявив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.

Збитки «Нафтогазу», за його словами, пояснюються значною дебіторською заборгованістю через різницю в тарифах (36 млрд грн), боргами облгазів і газзбутів (76 млрд грн) і спеціальними зобов'язаннями за 2022 — 2023 роки (158 млрд грн).

Quote«Якщо відверто говорити, сукупно ми наближаємося до суми 300 млрд грн, що є значною частиною державного бюджету України. Цю різницю хтось колись має компенсувати», – сказав він.

На думку Чернишова, нафтогазова галузь протягом усієї незалежності живе в умовах постійних взаємозаліків, нерозрахунків і популізму.

Quote«Єдине, що може розв'язати ситуацію, – це ринок енергетичних ресурсів. Іншого шляху немає», – сказав він.
Quote«Під час війни ми обмежені в цьому питанні й не можемо покласти цей тягар на українців і український бізнес. Але після завершення – це єдиний шлях», – зазначив Чернишов.

Нагадаємо, що українські газові компанії планують збільшити видобуток вітчизняного газу на 1 млрд куб. м і довести його до 19 млрд куб. м. Про це в інтерв'ю NV.UA розповів голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини